Andrzej Szymerowski

... niby się tylko przechadzam między wami, ale każdy krok, to chwila w innym świecie, to podświadome szukanie emocji i wzruszeń. Czasem jest to tylko szept, innym razem aż szept ... Doświadczanie ich daje pewność, że warto poświęcić umykający czas. Warto słyszeć krzyki pędzla, spacerować w kolorowych ogrodach muzyki, doświadczać magii rysunku obiektywem, czuć oddech duszy sztuki ...

Jestem absolwentem Instytutu Sztuk Pięknych Wydziału Artystycznego na Uniwersytecie Zielonogórskim. Uzyskałem dyplom z malarstwa i fotografii. Wielokrotne uczestnictwo w plenerach malarskich i fotograficznych, zarówno polskich jak też międzynarodowych oraz obcowanie z artystami różnych dziedzin, dało mi doświadczenie i umiejętność w trudnej sztuce nauczania.

Zapraszam do swojej galerii, być może znajdziecie tam coś, co pobudzi Wasze emocje, przypomni przeżyte kiedyś chwile, wyzwoli wzruszenia.

Jestem gotowy do współpracy. Proponuję lekcje malarstwa, rysunku i fotografii. Plenerowe oraz studyjne sesje fotograficzne, fotograficzną obsługę uroczystości rodzinnych i okolicznościowych (np. śluby, wesela, rocznice). Przyjmuję zlecenia namalowania obrazów jak też wykonania projektów graficznych (loga, plakaty, okładki, ilustracje)